تبلیغات
دکترجیمز Dr James - کپسول بیگ بوی،دکتر جیمز

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 29 شهریور 1389کپسول بیگ بوی دکتر جیمز

این کپسول شامل گیاهان دارویی موثر می باشد که با تنظیم خون و گردش خون در سیستم جنسی بدن مردان باعث افزایش قدرت جنسی می گردد . همچنین باعث افزایش روحیه شادابی در فرد می شود و حالت خستگی و بی حالی را از بین می برد


قیمت بازار :50000ریال
قیمت محصول :25000 ریال 
  

نام محصول :کپسول بیگ بوی دکتر جیمز
 Dr.James Big Boy Capsule
مارک محصول  : دکتر جیمز 
ساخت کشور : تایلند
تحت لیسانس : انگلستان
محتوا : 30 عدد کپسول
رده مصرف : زنان، مردان

شناسه کالا:8011

قیمت محصول در بازار : 50000 تومان
قیمت با تخفیف : 25000 تومان


توضیحات فارسی :
این کپسول شامل گیاهان دارویی موثر می باشد که با تنظیم خون و گردش خون در سیستم جنسی بدن مردان باعث افزایش قدرت جنسی می گردد . همچنین باعث افزایش روحیه شادابی در فرد می شود و حالت خستگی و بی حالی را از بین می برد و با تنظمیم سیستم گردش خون باعث افزایش قدرت بدن شده و بر روی سلامتی فرد تاثیر می گذارد.این دارو در افزایش قدرت جنسی و توان فرد در طی عمل جنسی و کمک به افزایش روحیه و شادابی بسیار موثر می باشد.
آیا از کوچکی آلت خود رنج میبرید ؟
آیا از کم و ضعیف بودن اسپرم خود ناراحتید ؟
آیا قصد بچه دار شدن دارید و میخواهید با خیال راحت از میزان اسپرم ، نزدیکی کنید ؟
آیا آلت شما صاف و سیخ نیست و یا پس از مدت کوتاهی شل میشود ؟
آیا آلت شما سفتی و شق پذیری خودش را از دست داده است ؟
آیا از شل بودن کمر خود ناراحتید ؟
آیا میخواهید مدت زمان عمل جنسی را بصورت 100% طبیعی افزایش دهید ؟
آیا ....... ؟
پاسخ تمامی خواسته های شما را دکتر جیمز با کپسول معروف و 100% گیاهی خود داده است. Big Boy Capsule یکی از بهترین و کمیاب ترین کپسولهای موجود در بازار است که هیچ اثر منفی ندارد و از گیاهان دارویی تایلند ، چین ، هند و.... به دست می آید.
شاید نام این محصول برای آن دسته از افرادی که کمی در ارتباط با محصولاتی از این قبیل به جستجو و تحقیق پرداخته اند ، نا آشنا نباشد. Big Boy Capsuleیکی از محبوب ترین و قدرتمندترین محصولاتی است که جهت درمان مشکلات جنسی در آقایان مورد استفاده قرار میگیرد.
این کپسول ، محصول کمپانی انگلیسی What is Green Co., LTD بوده و بیش از 40 سال است که به عنوان یکی از برترین لابراتوارها در جهت رفع مشکلات جنسی در آقایان ، به فعالیت مشغول است. محصول مذکور به شدت در کشور های عربی اروپایی پر طرفدار بوده و لذا گروه پزشکی مدیکال مفتخر است که برای اولین بار در ایران نسبت به توزیع این محصول مرغوب اقدام کند.
مکمل جنسی BIG BOY CAPSULE دارای مواد غنی شده محرک جنسی گیاهی (Aphrodisiac Herbals) میباشد که برگرفته از فرهنگ ها و تمدن های کهن آسیا (چین و هند و تایلند) ، اروپا و آمریکای جنوبی برای درمان عقیمی ، تحریک فعالیت های جنسی ، نگهداری حالت نعوظ آلت در هنگام نزدیکی و افزایش تعداد و تولید اسپرم های ترشحی در بیضه ها بوده که سال های متمادی از آنها بهره گرفته میشده است. این مکمل اتساع عروقی (Vasodilatation) ، نسوج پیرامونی آلت تناسلی را افزایش داده و از این طریق موجب بهبود و درمان مشکلات شریانی نظیر شق پذیری آلت (Arterial Erectile Dysfunction) میگردد. از سوی دیگر بدون آنکه هیچگونه تاثیری در فشار خون سیستماتیک بدن داشته باشد ، شدت جریان خون را در سرخ رگ ها و سیاه رگ های مستقر در آلت تناسلی با تاثیر مستقیم بر سلول های اپیتلیال داخل عروقی (Epithelial Cells) بهبود می بخشد.
همانطور که ذکر شد این کپسول از طبیعی ترین و مرغوب ترین گیاهان ساخته میشود.گروه پژوهشی تخصصی کمپانی What is Green Co.,Ltd. بیش از 40 سال است که در مورد راهکارهای مختلف حل مشکلات و مسائل جنسی ، سرگرم تحقیق و پژوهش میباشد.
در این رابطه ، این تیم پژوهشی تمامی ترکیبات طبیعی و موثر که برای هزاران سال در فرهنگ ها و تمدن های مختلف سراسر دنیا جهت غلبه بر مشکلات جنسی مورد استفاده بوده را به کار گرفته است.
این مکمل از ترکیبات صد درصد گیاهی تشکیل شده و عاری از هرگونه مواد مصنوعی و شیمیایی میباشد که این موضوع احتمال بروز هرگونه عارضه جانبی در اثر استفاده از این دارو را ازمیان میبرد. به علاوه تجربه بیش از 10 سال مصرف نتیجه بخش و بدون آثار سوء در کلیه کشور های آسیایی ، اروپایی و.... به انضمام فراگیری و رشد سریع آن در میان تمامی فرهنگ ها ، ملل و اقشار مختلف جوامع گوناگون در کنار تاییدیه های مراجع قانونی و بین المللی ، بروز هرگونه عارضه جانبی را که از عوارض جانبی طولانی مدت بسیاری از دارو های شیمیایی میباشند را به علت تکیه بر اصل استفاده از مواد صد درصد طبیعی و گیاهی ، غیر ممکن میسازد.
این کپسول ها 100% گیاهی میباشند و تا کنون در جدول رده بندی کیفیت جهانی جزء اولین رتبه ها بوده و محصولی با جواب دهی فوق العاده بالا میباشد. این محصول حاوی 30 کپسول کاملا گیاهی میباشد که تحت نظر پزشکان و متخصصان آمریکایی تولید و به بازار عرضه شده است. از خواص منحصر به فرد این دارو میتوان به افزایش چشمگیر طول آلت و افزایش خون رسانی و در نتیجه آهنین شدن آلت و افزایش میل جنسی و بالا رفتن میزان اسپرم اشاره کرد.
با این محصول قادر خواهید بود نیمه پنهان و دور از دسترس قدرت جنسی خود را عیان کرده و زمان نزدیکی جنسی را به حداکثر برسانید. فرمول کاملا گیاهی و در عین حال ویژه این محصول با دارا بودن هورمون مردانه با منشاء گیاهی و گیاهانی که از دیرباز در جنوب شرقی آسیا ، آمریکاری لاتین و.... برای تقویت جنسی شناخته شده و مورد استفاده بوده اند به شما قدرت، توانایی و تحمل جنسی بیشتر به اضافه احساس لذت فوق العاده می دهد. این محصول جایگزین طبیعی و بی خطری برای ویاگرا ، ویگرکس و سایر قرصهای شیمیایی میباشد.
واقعیت ها :
بهترین محصول آن چیزی است که واقعا جواب دهی داشته باشد و اثر کند.
نتایجی که از مصرف این کپسول حاصل میشود عبارت است از :
 افزایش سایز آلت تناسلی به شکل دائمی ، بی خطر ، بدون درد سر ، زحمت و هرگونه مشکل و درد (در طولانی مدت - مصرف بیش از 6 ماه)
 افزایش پتانسیل و توانایی جنسی (پس از 3 روز استفاده)
 افزودن به سختی آلت تناسلی در حالت نعوظ (پس از 3 روز استفاده)
 افزودن به حالت شق پذیری هر چه بیشتر آلت تناسلی در هنگام تحریک جنسی (Bigger Harder Erection) که از آن به عنوان سختی صخره یاد میشود.
 تسلط بر زمان ، قدرت و کیفیت نزدیکی. 
افزایش گردش خون در اندام تناسلی که بهبود وضعیت جنسی فرد را به همراه دارد و همچنین قدرت اورگاسم یا اوج لذت جنسی. 
افزایش میزان و شدت جریان خون در مناطق جنسی و پر خون گردیدن کامل حوضچه های اسفنجی در هنگام نعوظ به علت دارا بودن عوامل متسع کننده عروقی (Vasodilators) که بر روی بافت های پیرامونی آلت تاثیر میگذارند.
درمان انزال زودرس در طولانی مدت (جلوگیری از انزال زود هنگام و افزایش زمان مقاربت)
 بهبود وضعیت جنسی فرد
 تنظیم و ارتقاء عملکرد غدد جنسی و بیضه ها
 دارای تاییدیه پزشکی در آسیا ، اروپا و آمریکا
 پیشنهاد شده توسط تمامی پزشکان و تمامی مصرف کنندگان این کپسول.
روش استفاده :
روش مصرف نسبت به فیزیولوژی بدن فرد ، انتظارات او از خودش و تمایلات شخصی وی تغییر می یابد. در حالت کلی مصرف دو الی چهار عدد کپسول در روز ترجیحاً همراه با غذا (یک یا دو کپسول قبل از صبحانه و یک یا دو عدد دیگر قبل از شام) شرایط معمول استفاده از این مکمل است. شایان ذکر است که مصرف بیش از چهار کپسول در روز به غیر از موارد خاص و به دستور پزشک متخصص توصیه نمیگردد.
طریقه مصرف : در هر بار دو عدد کسپول به همراه آب بخورید . هر کپسول شامل 500 میلیگرم Kaempferia Pafiflora و سایر گیاهان دارویی می باشد.

 

 

توضیحات انگلیسی :

M2 Big Boy Capsule (8011) 500 mg. 30 capsules
BIG BOY CAPSULE
Properties: The herb extracts stimulate blood circulation, allowingmore blood to flow into penis. As the arteries in the penis expand and harden the veris that normally carry blood away from the penis become compressed,restricing the blood flow out of the penis With more blood flowing in and less flowing out, the penis enlarges, resulting in an erection.
*Accelerate sexual potency, Enables a man to achieve and maintain an erection more quickly and longer during sexual stimulation, Help alleviate Erective Dysfunction.
Suggested Use: Take 2 capsules each time Each capsules contains 500 mg. Each capsules Kaempferia Pafiflora and other herbs.
Note: Extracts can be taken in continuation without harm.Doctor recommended.


قیمت بازار :50000ریال
قیمت محصول :25000 ریال 


کد محصول:  1128
گروه: زناشوئی, دکتر جیمز, محصولات زناشوئیارسال توسط داریوش
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin